Jabra langattomien kuulokkeiden Elite 85t Charging Case yhteensopiva akku 750mAh
calcActive())">
Jabra langattomien kuulokkeiden Elite 85t Charging Case yhteensopiva akku 750mAh
Jabra langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitElite 85t Charging CaseKorvattavat Jabra langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutPL902232V
In stock
- SKU
- CS-JPR850SL
17,95 €
Kuvaus / Jabra langattomien kuulokkeiden Elite 85t Charging Case yhteensopiva akku 750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Jabra langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
More Information
| SKU | CS-JPR850SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209645 |
| Korvaa | PL902232V |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.85Wh |
| Mitat | 34.00 x 22.00 x 8.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review