Jabra langattomien kuulokkeiden Elite 85H / Evolve2 85 yhteensopiva akku 750mAh
calcActive())">
Jabra langattomien kuulokkeiden Elite 85H / Evolve2 85 yhteensopiva akku 750mAh
Jabra langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitElite 85H Evolve2 85Korvattavat Jabra langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutAK-E285
In stock
- SKU
- CS-JPR285SL
16,95 €
14,95 €
Kuvaus / Jabra langattomien kuulokkeiden Elite 85H / Evolve2 85 yhteensopiva akku 750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Jabra langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
More Information
| SKU | CS-JPR285SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209041 |
| Korvaa | AK-E285 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 37.60 x 32.60 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review