Huawei langattomien kuulokkeiden FreeLace yhteensopiva akku 120mAh
calcActive())">
Huawei langattomien kuulokkeiden FreeLace yhteensopiva akku 120mAh
Huawei langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitFreeLaceKorvattavat Huawei langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutAHB380942TPO
In stock
- SKU
- CS-HFL100SL
19,95 €
Kuvaus / Huawei langattomien kuulokkeiden FreeLace yhteensopiva akku 120mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
More Information
| SKU | CS-HFL100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179771 |
| Korvaa | AHB380942TPO |
| Kapasiteetti (mAh) | 120mAh / 0.44Wh |
| Mitat | 43.00 x 9.25 x 3.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review