Huawei langattomien kuulokkeiden FreeBuds 3 yhteensopiva akku 400mAh
calcActive())">
Huawei langattomien kuulokkeiden FreeBuds 3 yhteensopiva akku 400mAh
Huawei langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitFreeBuds 3Korvattavat Huawei langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutHB681636ECW
In stock
- SKU
- CS-HFB300SL
20,95 €
Kuvaus / Huawei langattomien kuulokkeiden FreeBuds 3 yhteensopiva akku 400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
More Information
| SKU | CS-HFB300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,82 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154020 |
| Korvaa | HB681636ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 400mAh / 1.53Wh |
| Mitat | 34.40 x 15.45 x 6.70mm |
| Jännite | 3,82 V |
Stocks
Write Your Own Review