DJI langattomien kuulokkeiden MIC Receiver / MIC RX yhteensopiva akku 200mAh
calcActive())">
DJI langattomien kuulokkeiden MIC Receiver / MIC RX yhteensopiva akku 200mAh
DJI langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMIC Receiver MIC RX MIC Transmitter MIC TXKorvattavat DJI langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutPCT502025
In stock
- SKU
- CS-DJR001SL
15,95 €
Kuvaus / DJI langattomien kuulokkeiden MIC Receiver / MIC RX yhteensopiva akku 200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-DJR001SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182740 |
| Korvaa | PCT502025 |
| Kapasiteetti (mAh) | 200mAh / 0.74Wh |
| Mitat | 26.50 x 20.00 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review