Cardo langattomien kuulokkeiden Q1 / Q3 yhteensopiva akku 450mAh
calcActive())">
Cardo langattomien kuulokkeiden Q1 / Q3 yhteensopiva akku 450mAh
Cardo langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitQ1 Q3 Scala Rider Q3 rider FM rider SOLOKorvattavat Cardo langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutBAT00003
In stock
- SKU
- CS-SRD310SL
14,95 €
Kuvaus / Cardo langattomien kuulokkeiden Q1 / Q3 yhteensopiva akku 450mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Cardo langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
More Information
| SKU | CS-SRD310SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128185062 |
| Korvaa | BAT00003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 450mAh / 1.67Wh |
| Mitat | 48.70 x 20.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review