Cardo langattomien kuulokkeiden Packtalk Edge yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Cardo langattomien kuulokkeiden Packtalk Edge yhteensopiva akku 700mAh
Cardo langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitPacktalk EdgeKorvattavat Cardo langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutBAT00014
In stock
- SKU
- CS-SRD140SL
16,95 €
Kuvaus / Cardo langattomien kuulokkeiden Packtalk Edge yhteensopiva akku 700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Cardo langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
More Information
| SKU | CS-SRD140SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216506 |
| Korvaa | BAT00014 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 50.00 x 19.60 x 6.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review