Bose langattomien kuulokkeiden QuietComfort Earbuds Charging Case yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Bose langattomien kuulokkeiden QuietComfort Earbuds Charging Case yhteensopiva akku 800mAh
Bose langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitQuietComfort Earbuds Charging CaseKorvattavat Bose langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut762936HV-1
In stock
- SKU
- CS-BSQ100SL
15,95 €
Kuvaus / Bose langattomien kuulokkeiden QuietComfort Earbuds Charging Case yhteensopiva akku 800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bose langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
More Information
| SKU | CS-BSQ100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181026 |
| Korvaa | 762936HV-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 38.30 x 30.00 x 7.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review