Bose langattomien kuulokkeiden 419811 / QC35 yhteensopiva akku 400mAh
calcActive())">
Bose langattomien kuulokkeiden 419811 / QC35 yhteensopiva akku 400mAh
Bose langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit419811 QC35 Quietcomfort 35Korvattavat Bose langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutAHB110520CPS
In stock
- SKU
- CS-BQC350SL
18,95 €
15,95 €
Kuvaus / Bose langattomien kuulokkeiden 419811 / QC35 yhteensopiva akku 400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bose langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
More Information
| SKU | CS-BQC350SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168737 |
| Korvaa | AHB110520CPS |
| Kapasiteetti (mAh) | 400mAh / 1.48Wh |
| Mitat | 47.00 x 10.00 x 10.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review