BlueParrott langattomien kuulokkeiden VXI B350-XT yhteensopiva akku 300mAh
calcActive())">
BlueParrott langattomien kuulokkeiden VXI B350-XT yhteensopiva akku 300mAh
BlueParrott langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitVXI B350-XTKorvattavat BlueParrott langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutPL602030
In stock
- SKU
- CS-BRX350SL
16,95 €
Kuvaus / BlueParrott langattomien kuulokkeiden VXI B350-XT yhteensopiva akku 300mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu BlueParrott langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
More Information
| SKU | CS-BRX350SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160700 |
| Korvaa | PL602030 |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 1.11Wh |
| Mitat | 30.50 x 20.20 x 6.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review