Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden Beoplay E8 yhteensopiva akku 500mAh
calcActive())">
Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden Beoplay E8 yhteensopiva akku 500mAh
Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitBeoplay E8Korvattavat Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutAEC643333A
In stock
- SKU
- CS-BOE800SL
15,95 €
Kuvaus / Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden Beoplay E8 yhteensopiva akku 500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta aku…
More Information
| SKU | CS-BOE800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181002 |
| Korvaa | AEC643333A |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Mitat | 32.50 x 29.50 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review