Audio-Technica langattomien kuulokkeiden ATH-AR5BT yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Audio-Technica langattomien kuulokkeiden ATH-AR5BT yhteensopiva akku 700mAh
Audio-Technica langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitATH-AR5BTKorvattavat Audio-Technica langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutKPL603038
In stock
- SKU
- CS-ATH500SL
15,95 €
Kuvaus / Audio-Technica langattomien kuulokkeiden ATH-AR5BT yhteensopiva akku 700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Audio-Technica langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta aku…
More Information
| SKU | CS-ATH500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189909 |
| Korvaa | KPL603038 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 40.10 x 29.60 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review