Asus langattomien kuulokkeiden Rog Strix Fusion 700 yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
Asus langattomien kuulokkeiden Rog Strix Fusion 700 yhteensopiva akku 900mAh
Asus langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitRog Strix Fusion 700Korvattavat Asus langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutSTRIX GEN 1 FT603048P
In stock
- SKU
- CS-ARS700SL
15,95 €
Kuvaus / Asus langattomien kuulokkeiden Rog Strix Fusion 700 yhteensopiva akku 900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
More Information
| SKU | CS-ARS700SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195191 |
| Korvaa | STRIX GEN 1 / FT603048P |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 50.30 x 29.60 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review