Sony S60526 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Sony S60526 Langaton puheline Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien puhelinten kanssa:
S60526Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien puhelinten alkuperäisakut:BT-33
In stock
- SKU
- CS-P502CL
18,95 €
Kuvaus / Sony S60526 Langaton puheline Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-P502CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031680 |
| Mitat | 50.43 x 42.54 x 14.40mm |
| Korvaa | BT-33 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.32Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review