Sony 4051, 5515, 9011 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Sony 4051, 5515, 9011 Langaton puheline Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien puhelinten kanssa:
4051 5515 9011Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien puhelinten alkuperäisakut:BP-T27 SP8-55 SPP-65
In stock
- SKU
- CS-P303CL
16,95 €
Kuvaus / Sony 4051, 5515, 9011 Langaton puheline Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-P303CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025313 |
| Mitat | 42.57 x 30.20 x 14.43mm |
| Korvaa | BP-T27, SP8-55, SPP-65 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.16Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review