Philips ID 555, MC-163-500 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Philips ID 555, MC-163-500 Langaton puheline Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips langattomien puhelinten kanssa:
ID 555 MC-163-500Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips langattomien puhelinten alkuperäisakut:5-2762 5-2770 BF021P
In stock
- SKU
- CS-P28115CL
18,95 €
Kuvaus / Philips ID 555, MC-163-500 Langaton puheline Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-P28115CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027102 |
| Mitat | 43.00 x 28.00 x 4.00mm |
| Korvaa | 5-2762 / 5-2770 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review