Panasonic KX-FG5210, KX-FG5212, KX-FG5213 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic KX-FG5210, KX-FG5212, KX-FG5213 Langaton puheline Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
KX-FG5210 KX-FG5212 KX-FG5213Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:HHR-P104 HHR-P104A P104A/1B
In stock
- SKU
- CS-P104CL
17,95 €
7,95 €
Kuvaus / Panasonic KX-FG5210, KX-FG5212, KX-FG5213 Langaton puheline Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-P104CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023685 |
| Mitat | 54.16 x 31.92 x 11.17mm |
| Korvaa | GES-PC619 |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.06Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
3 units available |
|---|
Write Your Own Review