Panasonic BB-GT1500, BB-GT1502, BB-GT1520 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic BB-GT1500, BB-GT1502, BB-GT1520 Langaton puheline Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
BB-GT1500 BB-GT1502 BB-GT1520Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:HHR-P107 TYPE-35
In stock
- SKU
- CS-P107CL
16,95 €
Kuvaus / Panasonic BB-GT1500, BB-GT1502, BB-GT1520 Langaton puheline Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-P107CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023609 |
| Mitat | 49.62 x 31.71 x 41.39mm |
| Korvaa | HHR-P107 / TYPE-35 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review