Hagenuk SL30080 akku 700mAh/2.5Wh
calcActive())">
Hagenuk SL30080 akku 700mAh/2.5Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Hagenuk kotipuhelimen kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HSP300CL
15,95 €
Kuvaus / Hagenuk SL30080 akku 700mAh/2.5Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
More Information
| SKU | CS-HSP300CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039051 |
| Korvaa | BT-589 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 45.61 x 31.49 x 10.84mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review