Cisco CP-7921, CP-7921G, CP-7921G Unified akku 2000mAh
calcActive())">
Cisco CP-7921, CP-7921G, CP-7921G Unified akku 2000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Cisco kotipuhelimen kanssa:
In stock
- SKU
- CS-CIP922CL
24,95 €
Kuvaus / Cisco CP-7921, CP-7921G, CP-7921G Unified akku 2000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
More Information
| SKU | CS-CIP922CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122173 |
| Korvaa | 74-4957-01 / 74-4957-01 Rev. C1 / 74-4958-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 83.90 x 52.70 x 9.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review