Cisco 7026G, 74-5468-01, 7925 akku 1500mAh
calcActive())">
Cisco 7026G, 74-5468-01, 7925 akku 1500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Cisco kotipuhelimen kanssa:
In stock
- SKU
- CS-CIP792CL
18,95 €
Kuvaus / Cisco 7026G, 74-5468-01, 7925 akku 1500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
More Information
| SKU | CS-CIP792CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077893 |
| Korvaa | 74-5469-01 / U8ZBAE12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 65.10 x 38.90 x 6.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review