Avaya 320409B, 32793HS, 9040 akku 750mAh
calcActive())">
Avaya 320409B, 32793HS, 9040 akku 750mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Avaya kotipuhelimen kanssa:
In stock
- SKU
- CS-AYT904CL
29,95 €
Kuvaus / Avaya 320409B, 32793HS, 9040 akku 750mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
More Information
| SKU | CS-AYT904CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128115120 |
| Korvaa | K40SB-H10826 / 32793BP / 108586559 / 3204-EBY / 108272485 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.7Wh |
| Mitat | 114.20 x 60.05 x 12.84 mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review