Audioline 591738, G61224XT00, Oyster 200 akku 500mAh/1.8Wh
calcActive())">
Audioline 591738, G61224XT00, Oyster 200 akku 500mAh/1.8Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Audioline kotipuhelimen kanssa:
In stock
- SKU
- CS-ALS200CL
17,95 €
Kuvaus / Audioline 591738, G61224XT00, Oyster 200 akku 500mAh/1.8Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
More Information
| SKU | CS-ALS200CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044949 |
| Korvaa | MU500D02C056 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.8Wh |
| Mitat | 50.32 x 31.17 x 6.08mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review