Aastra DH4-BAAA/2B, DT690, DT692 akku 930mAh
calcActive())">
Aastra DH4-BAAA/2B, DT690, DT692 akku 930mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Aastra kotipuhelimen kanssa:
In stock
- SKU
- CS-ADT690CL
20,95 €
Kuvaus / Aastra DH4-BAAA/2B, DT690, DT692 akku 930mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
More Information
| SKU | CS-ADT690CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126072 |
| Korvaa | 660190/1A / 660190/R2B / 660216/1B1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 930mAh / 3.44Wh |
| Mitat | 72.80 x 43.78 x 9.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review