Kustomoitu akkupaketti LR14/5S1P akku 5500mAh
calcActive())">
Kustomoitu akkupaketti LR14/5S1P akku 5500mAh
Kustomoitu akkupaketti yhteensopiva akku – sopivat laitemallitLR14/5S1PKorvattavat Kustomoitu akkupaketti alkuperäisakutLR14/5S1P
In stock
- SKU
- CS-CM052SL
20,95 €
Kuvaus / Kustomoitu akkupaketti LR14/5S1P akku 5500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kustomoitu akkupaketti -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-CM052SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,5 V |
| Kennotyyppi uusi | Alkaline |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128211129 |
| Korvaa | LR14/5S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 5500mAh / 41.25Wh |
| Mitat | 127.70 x 52.10 x 25.80mm |
| Jännite | 7,5 V |
Stocks
Write Your Own Review