Kustomoitu akkupaketti AA1400x5 akku 1400mAh
calcActive())">
Kustomoitu akkupaketti AA1400x5 akku 1400mAh
akkupaketti erikois yhteensopiva akku – sopivat laitemallitAA1400x5Korvattavat akkupaketti erikois alkuperäisakutAA1400x5
In stock
- SKU
- CS-CM021SL
19,95 €
17,95 €
Kuvaus / Kustomoitu akkupaketti AA1400x5 akku 1400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu akkupaketti erikois -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
More Information
| SKU | CS-CM021SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139881 |
| Korvaa | AA1400x5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 8.4Wh |
| Mitat | 71.06 x 50.92 x 14.40mm |
| Jännite | 6 V |
Stocks
Write Your Own Review