Kustomoitu akkupaketti 1ICP59/42/61 akku 2000mAh
calcActive())">
Kustomoitu akkupaketti 1ICP59/42/61 akku 2000mAh
akkupaketti erikois yhteensopiva akku – sopivat laitemallit1ICP59/42/61Korvattavat akkupaketti erikois alkuperäisakut1ICP59/42/61
In stock
- SKU
- CS-CM030SL
18,95 €
17,95 €
Kuvaus / Kustomoitu akkupaketti 1ICP59/42/61 akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu akkupaketti erikois -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
More Information
| SKU | CS-CM030SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159476 |
| Korvaa | 1ICP59/42/61 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 62.00 x 41.12 x 5.84mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review