Kustomoitu akkupaketti 1ICP4/25/37 akku 320mAh
calcActive())">
Kustomoitu akkupaketti 1ICP4/25/37 akku 320mAh
Kustomoitu akkupaketti yhteensopiva akku – sopivat laitemallit1ICP4/25/37Korvattavat Kustomoitu akkupaketti alkuperäisakut1ICP4/25/37
In stock
- SKU
- CS-CM047SL
14,95 €
Kuvaus / Kustomoitu akkupaketti 1ICP4/25/37 akku 320mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kustomoitu akkupaketti -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-CM047SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188353 |
| Korvaa | 1ICP4/25/37 |
| Kapasiteetti (mAh) | 320mAh / 1.18Wh |
| Mitat | 35.00 x 22.50 x 4.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review