Tri-Tronics koirapannan Flyway Special XLS / Pro 100 XLS yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Tri-Tronics koirapannan Flyway Special XLS / Pro 100 XLS yhteensopiva akku 700mAh
Tri-Tronics koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallitFlyway Special XLS Pro 100 XLS Pro 200 XLS Pro 500 XLS Upland Special XLSKorvattavat Tri-Tronics koirapannan alkuperäisakut1157900 1157900-C
In stock
- SKU
- CS-STX100SL
18,95 €
Kuvaus / Tri-Tronics koirapannan Flyway Special XLS / Pro 100 XLS yhteensopiva akku 700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Tri-Tronics koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
More Information
| SKU | CS-STX100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155348 |
| Korvaa | 1157900 / 1157900-C |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 5.04Wh |
| Mitat | 50.90 x 31.75 x 21.60mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review