Tri-Tronics koirapannan 1064000D / 1064000-J yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Tri-Tronics koirapannan 1064000D / 1064000-J yhteensopiva akku 700mAh
Tri-Tronics koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit1064000D 1064000-JKorvattavat Tri-Tronics koirapannan alkuperäisakutDC-12
In stock
- SKU
- CS-SDC12SL
21,95 €
Kuvaus / Tri-Tronics koirapannan 1064000D / 1064000-J yhteensopiva akku 700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Tri-Tronics koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
More Information
| SKU | CS-SDC12SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054863 |
| Korvaa | DC-12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 8.4Wh |
| Mitat | 87.06 x 29.55 x 23.25mm |
| Jännite | 12 V |
Stocks
Write Your Own Review