Sportdog SD-1225 Koiratutkan Akku
calcActive())">
Sportdog SD-1225 Koiratutkan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien SportDOG koiratutka lähettimen kanssa:
SDT54-13923 SD-1225 SD-1225E SD-1825ETämä akku korvaa ainakin seuraavat Dogtra koiratutkien alkuperäisakut:SAC00-12615
In stock
- SKU
- CS-SD122SL
18,95 €
Kuvaus / Sportdog SD-1225 Koiratutkan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SD122SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128088622 |
| Mitat | 34.90 x 26.24 x 13.55mm |
| Korvaa | SAC00-12615 |
| Kapasiteetti (mAh) | 470mAh / 3.48Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review