SportDOG koirapannan TEK 2.0 GPS Collar / TEK-2L yhteensopiva akku 1600mAh
calcActive())">
SportDOG koirapannan TEK 2.0 GPS Collar / TEK-2L yhteensopiva akku 1600mAh
SportDOG koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallitTEK 2.0 GPS Collar TEK-2LKorvattavat SportDOG koirapannan alkuperäisakutV2GBATT
In stock
- SKU
- CS-SDT20SL
18,95 €
Kuvaus / SportDOG koirapannan TEK 2.0 GPS Collar / TEK-2L yhteensopiva akku 1600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SportDOG koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-SDT20SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134602 |
| Korvaa | V2GBATT |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 55.00 x 25.00 x 10.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review