SportDog koirapannan D-1875 / HoundHunter 3225 yhteensopiva akku 520mAh
calcActive())">
SportDog koirapannan D-1875 / HoundHunter 3225 yhteensopiva akku 520mAh
SportDog koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallitD-1875 HoundHunter 3225 HoundHunter 1875 HoundHunter 3225 Launcher Transmitter SAC00-13794 SD-1825 SD-1825 CAMO Wetland Hunter SD-1825 SportHunter SD-1825 Transmitters SD-1825CAMO SD-1825X SD-1825XCAMO SD-3225 SD-3225 Hound Hunter SD-3225 Transmitters SD-LAUNCHER-T SportHunter 1825 SportHunter 1825X ST-101SA transmitter ST-101SH transmitter WetlandHunter 1825 WetlandHunter 1825CAMO WetlandHunter 1825XKorvattavat SportDog koirapannan alkuperäisakutSAC00-12542
In stock
- SKU
- CS-SD825SL
18,95 €
Kuvaus / SportDog koirapannan D-1875 / HoundHunter 3225 yhteensopiva akku 520mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SportDog koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-SD825SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097129 |
| Korvaa | SAC00-12542 |
| Kapasiteetti (mAh) | 520mAh / 3.85Wh |
| Mitat | 31.50 x 25.60 x 13.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review