SportDog koirapannan Bird Launcher Receiver / Contain yhteensopiva akku 950mAh
calcActive())">
SportDog koirapannan Bird Launcher Receiver / Contain yhteensopiva akku 950mAh
SportDog koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallitBird Launcher Receiver Contain DF-CT DF-CTR Train ReceiverKorvattavat SportDog koirapannan alkuperäisakutSAC00-16365
In stock
- SKU
- CS-SD163SL
15,95 €
Kuvaus / SportDog koirapannan Bird Launcher Receiver / Contain yhteensopiva akku 950mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SportDog koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-SD163SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144199 |
| Korvaa | SAC00-16365 |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 50.50 x 30.00 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review