PetSafe koirapannan PBC00-10677 / PBC-102 yhteensopiva akku 150mAh
calcActive())">
PetSafe koirapannan PBC00-10677 / PBC-102 yhteensopiva akku 150mAh
PetSafe koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallitPBC00-10677 PBC-102 PBC-103 PBC19-10765 PBC23-10685 PBC-302 PDBC-300 PDT00-10675 PDT24-10792 PDT24-10793 PetSafe Wireless Fence Receive PIF-275-19 PIF-300 PIG00-10674 PIG00-10679 PIG19-10761 PIG19-10764 PIG23-10681 PIG23-10689 PRF-3004W PRF-304W PUL-250 PUL-275 PUSB-150 PUSB-300 RF-300 RF-304Korvattavat PetSafe koirapannan alkuperäisakutRFA-67 RFA-67D-11
In stock
- SKU
- CS-PRF670SL
21,95 €
Kuvaus / PetSafe koirapannan PBC00-10677 / PBC-102 yhteensopiva akku 150mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu PetSafe koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
More Information
| SKU | CS-PRF670SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134176 |
| Korvaa | RFA-67 / RFA-67D-11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 150mAh / 0.9Wh |
| Mitat | 27.60 x 27.60 x 12.06mm |
| Jännite | 6 V |
Stocks
Write Your Own Review