Garmin Alpha, Alpha 100, Alpha GPS Pig Hunting Dog Trac Koiratutkan Akku
calcActive())">
Garmin Alpha, Alpha 100, Alpha GPS Pig Hunting Dog Trac Koiratutkan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin koiratutkien kanssa:
Alpha Alpha 100 Alpha GPS Pig Hunting Dog TracTämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin koiratutkien alkuperäisakut:010-10806-30 010-11828-03 361-00029-02
In stock
- SKU
- CS-GDC50XL
25,95 €
Kuvaus / Garmin Alpha, Alpha 100, Alpha GPS Pig Hunting Dog Trac Koiratutkan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-GDC50XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079934 |
| Mitat | 67.59 x 18.54 x 18.54mm |
| Korvaa | 361-00029-02 / 010-10806-30 / 010-11828-03 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review