Dogtra Transmitter 2500B, Transmitter 2500T, Transmitter 2502B Koiratutkan Akku
calcActive())">
Dogtra Transmitter 2500B, Transmitter 2500T, Transmitter 2502B Koiratutkan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dogtra koiratutkien kanssa:
Transmitter 2500B Transmitter 2500T Transmitter 2502BTämä akku korvaa ainakin seuraavat Dogtra koiratutkien alkuperäisakut:BP74T
In stock
- SKU
- CS-SDP74SL
21,95 €
Kuvaus / Dogtra Transmitter 2500B, Transmitter 2500T, Transmitter 2502B Koiratutkan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SDP74SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057444 |
| Mitat | 49.07 x 29.97 x 15.06mm |
| Korvaa | BP74T |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 5.92Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review