Dogtra koirapannan E-Fence 3500 Receiver / YS-300 Bark Collar yhteensopiva akku 200mAh
calcActive())">
Dogtra koirapannan E-Fence 3500 Receiver / YS-300 Bark Collar yhteensopiva akku 200mAh
Dogtra koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallitE-Fence 3500 Receiver YS-300 Bark CollarKorvattavat Dogtra koirapannan alkuperäisakut
In stock
- SKU
- CS-SDF350SL
15,95 €
Kuvaus / Dogtra koirapannan E-Fence 3500 Receiver / YS-300 Bark Collar yhteensopiva akku 200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dogtra koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-SDF350SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146704 |
| Kapasiteetti (mAh) | 200mAh / 0.74Wh |
| Mitat | 23.45 x 15.40 x 7.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review