Dogtra DA210, iQ plus remote transmitter, iQ transmitter Koiratutkan Akku
calcActive())">
Dogtra DA210, iQ plus remote transmitter, iQ transmitter Koiratutkan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dogtra koiratutkien kanssa:
DA210 iQ plus remote transmitter iQ transmitterTämä akku korvaa ainakin seuraavat Dogtra koiratutkien alkuperäisakut:BP37T
In stock
- SKU
- CS-SDP37SL
18,95 €
Kuvaus / Dogtra DA210, iQ plus remote transmitter, iQ transmitter Koiratutkan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SDP37SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092148 |
| Mitat | 40.57 x 24.62 x 6.40mm |
| Korvaa | BP37T |
| Kapasiteetti (mAh) | 450mAh / 1.67Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review