Dogtra 1100NC Transmitter, 1200NC Transmitter, 1200NCP Transmitter Koiratutkan Akku
calcActive())">
Dogtra 1100NC Transmitter, 1200NC Transmitter, 1200NCP Transmitter Koiratutkan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dogtra koiratutkien kanssa:
1100NC Transmitter 1200NC Transmitter 1200NCP TransmitterTämä akku korvaa ainakin seuraavat Dogtra koiratutkien alkuperäisakut:BP15 BP15RT
In stock
- SKU
- CS-SPD500SL
20,95 €
Kuvaus / Dogtra 1100NC Transmitter, 1200NC Transmitter, 1200NCP Transmitter Koiratutkan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SPD500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057451 |
| Mitat | 46.52 x 31.18 x 20.99mm |
| Korvaa | BP15RT / BP15 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 5.04Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review