Wacom kaukosäädinten ACK411050 / Express Key Remote yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Wacom kaukosäädinten ACK411050 / Express Key Remote yhteensopiva akku 1000mAh
Wacom kaukosäädinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitACK411050 Express Key RemoteKorvattavat Wacom kaukosäädinten alkuperäisakut1ICP5/34/50 1S1P
In stock
- SKU
- CS-WEK411SL
17,95 €
Kuvaus / Wacom kaukosäädinten ACK411050 / Express Key Remote yhteensopiva akku 1000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Wacom kaukosäädinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-WEK411SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169109 |
| Korvaa | 1ICP5/34/50 1S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 52.00 x 34.00 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review