Universal MX-810, MX-810i, MX-880 Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
Universal MX-810, MX-810i, MX-880 Kaukosäätimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Universal kaukosäätimien kanssa:
MX-810 MX-810i MX-880Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Universal kaukosäätimien alkuperäisakut:BATTMX880 NC0910 UT-BATTMX880
In stock
- SKU
- CS-MX810RC
18,95 €
Kuvaus / Universal MX-810, MX-810i, MX-880 Kaukosäätimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MX810RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031406 |
| Mitat | 53.20 x 35.30 x 7.10mm |
| Korvaa | NC0910 / UT-BATTMX880 / BATTMX880 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review