Universal MX-3000, MX-3000i Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
Universal MX-3000, MX-3000i Kaukosäätimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Universal kaukosäätimien kanssa:
MX-3000 MX-3000iTämä akku korvaa ainakin seuraavat Universal kaukosäätimien alkuperäisakut:BTPC56067 BTPC56067A BTPC56067B
In stock
- SKU
- CS-MX300RC
19,95 €
17,95 €
Kuvaus / Universal MX-3000, MX-3000i Kaukosäätimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-MX300RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035282 |
| Mitat | 65.16 x 58.89 x 4.57mm |
| Korvaa | MT-1000C-BTP |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.77Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review