Sonos Controller CB100, Controller CR100 Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
Sonos Controller CB100, Controller CR100 Kaukosäätimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sonos kaukosäätimien kanssa:
Controller CB100 Controller CR100Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sonos kaukosäätimien alkuperäisakut:CP-CR100 URC-CB100
In stock
- SKU
- CS-CB100RC
23,95 €
Kuvaus / Sonos Controller CB100, Controller CR100 Kaukosäätimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-CB100RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039129 |
| Mitat | 136.60 x 44.00 x 5.04mm |
| Korvaa | URC-CB100 / CP-CR100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.32Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review