Philips Pronto TSU-9600 Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
Philips Pronto TSU-9600 Kaukosäätimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips kaukosäätimien kanssa:
Pronto TSU-9600Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips kaukosäätimien alkuperäisakut:PB9600
In stock
- SKU
- CS-PSU9600RC
20,95 €
8,95 €
Kuvaus / Philips Pronto TSU-9600 Kaukosäätimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-PSU9600RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036746 |
| Mitat | 65.99 x 18.33 x 18.33mm |
| Korvaa | PB9600 / 2422 526 00208 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
3 units available |
|---|
Write Your Own Review