Philips Pronto TSU-9400 Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
Philips Pronto TSU-9400 Kaukosäätimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips kaukosäätimien kanssa:
Pronto TSU-9400Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips kaukosäätimien alkuperäisakut:530065 C29943 PB9400
In stock
- SKU
- CS-PSU9400RC
19,95 €
Kuvaus / Philips Pronto TSU-9400 Kaukosäätimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-PSU9400RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036739 |
| Mitat | 61.50 x 33.13 x 6.75mm |
| Korvaa | PB9400 / C29943 / 530065 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review