Philips Pronto TSU-9200, Pronto TSU9200/37, TSU9200 Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
Philips Pronto TSU-9200, Pronto TSU9200/37, TSU9200 Kaukosäätimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips kaukosäätimien kanssa:
Pronto TSU-9200 Pronto TSU9200/37 TSU9200Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips kaukosäätimien alkuperäisakut:2422 526 00193
In stock
- SKU
- CS-PSU920RC
19,95 €
Kuvaus / Philips Pronto TSU-9200, Pronto TSU9200/37, TSU9200 Kaukosäätimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-PSU920RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064329 |
| Mitat | 39.00 x 39.60 x 9.00mm |
| Korvaa | 2422 526 00193 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review