Philips Multimedia Control Panel RC980, Pronto PC9800I/17, Pronto TSU-9800 Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
Philips Multimedia Control Panel RC980, Pronto PC9800I/17, Pronto TSU-9800 Kaukosäätimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips kaukosäätimien kanssa:
Multimedia Control Panel RC980 Pronto PC9800I/17 Pronto TSU-9800Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips kaukosäätimien alkuperäisakut:310420052281 40J3659 447437502222
In stock
- SKU
- CS-PSU9800RC
20,95 €
Kuvaus / Philips Multimedia Control Panel RC980, Pronto PC9800I/17, Pronto TSU-9800 Kaukosäätimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-PSU9800RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044642 |
| Mitat | 70.37 x 52.53 x 5.82mm |
| Korvaa | 310420052281 / 40J3659 / 447437502222 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review