Philips BCRU950, Pronto DS3000, Pronto RU950 Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
Philips BCRU950, Pronto DS3000, Pronto RU950 Kaukosäätimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips kaukosäätimien kanssa:
BCRU950 Pronto DS3000 Pronto RU950Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips kaukosäätimien alkuperäisakut:2422 526 00148 2422-526-00148 310420051271
In stock
- SKU
- CS-PSU950RC
18,95 €
Kuvaus / Philips BCRU950, Pronto DS3000, Pronto RU950 Kaukosäätimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-PSU950RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030386 |
| Mitat | 46.23 x 41.13 x 10.40mm |
| Korvaa | 2422 526 00148 / 310420051271 / HHR-60AAA/F4 / 8100 911 02101 / TSU3500117 / 2422-526-00148 / 8100-911-02101 / H-AAA700B |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 3.36Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review