Philips 2577744, 2669577, PRESTIGO SRT9320 Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
Philips 2577744, 2669577, PRESTIGO SRT9320 Kaukosäätimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips kaukosäätimien kanssa:
2577744 2669577 PRESTIGO SRT9320Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips kaukosäätimien alkuperäisakut:242252600214
In stock
- SKU
- CS-PRS320RC
18,95 €
Kuvaus / Philips 2577744, 2669577, PRESTIGO SRT9320 Kaukosäätimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-PRS320RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030393 |
| Mitat | 49.34 x 33.42 x 4.90mm |
| Korvaa | 242252600214 |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review